Elementy inteligentnego domu

  • 1483

-System alarmowy jest kluczowym elementem każdego nowoczesnego domu. Czujniki do niego podłączone chronią mieszkańców zarówno przed zdarzeniami losowymi, jak i nieproszonymi gośćmi.

 

-Monitoring zintegrowany w ramach inteligentnego domu umożliwia błyskawiczną reakcję na sygnały informujące o zagrożeniu wysyłane z czujników bezpieczeństwa lub instalacji grzewczej.

 

-Instalacje elektryczne to bezpieczeństwo mieszkańców i domu, selektywność reakcji na przeciążenia, skuteczna ochrona przeciwprzepięciowa oraz bieżący pomiar zużycia energii w aplikacji mobilnej.

 

-Bramy, rolety i inne  napędy  okienne i drzwiowe zapewniają kontrolę nad dostępem do mieszkania oraz idealne warunki oświetleniowe w pomieszczeniach, w których są wykorzystywane.

 

-Instalacje multimedialne takie jak kino domowe, nagłośnienie tarasu i jadalni lub odtwarzacze multimediów w pokojach kąpielowych sprawiają, że dom staje się miejcem wyjątkowego wypoczynku.

 

-Sieć komputerowa, Wi-FI dobrze zaprojektowane i wykonane umożliwiają dostęp do Internetu z każdego miej- sca posesji i korzystanie z domowych multimediów i dokumentów z dowolnego miejsca na świecie.

 

Instalację tworzymy na bazie renomowanych produktów standardu KNX oraz Loxone.