LUMIO LED DESIGN

  • 2909

Kreujemy przestrzeń światłem.

Prezentujemy innowacyjny system oświetlenia wykorzystujący technologię LED. Jest to produkt który, przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji i troski o środowisko, łączy ogromne możliwości kreowania przestrzeni światłem oraz umożliwia realizację projektów, które do tej pory były nieosiągalne.

Produkty sprawdzą się doskonale nie tylko jako oświetlenie galerii handlowych, kin, centrów rozrywki, klubów, hoteli i wielu innych punktów usługowych, ale także jako dodatkowe oświetlenie ozdobne, czy to w budynkach użytku publicznego czy prywatnego. Teraz to tylko kwestia pomysłu!

Lampy są produkowane z polskich komponentów, oświetlenie może mieć dowolny kształt od linii prostych, poprzez łuki, fale oraz różne kształty geometryczne. Jest ono dostępne w 7 podstawowych kolorach, różnych średnicach oraz w zależności od projektu długościach.

System umożliwia również zastosowanie diód RGB sterowanych DMX pozwalający na zmianę koloru każdej diody z osobna, co umożliwia tworzenie dowolnych animacji świetlnych.  Solidne wykonanie produktu determinuje jego wysoką jakość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu oświetlenie może być stosowane tak wewnątrz, jak i na zewnątrz, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.