Projekt w kamienicy

  • 2023

Idealne miejsce na odpoczynek

Sypialnia to strefa odpoczynku. Służy do tego oczywiście łóżko, ale też szezlong ustawiony przy oknie. W towarzystwie książki można relaksować się i podziwiać widoki miasta za oknem. W pomieszczeniu nie mogło zabraknąć toaletki i elementów sztuki, w postaci obrazów i ceramiki. Wnętrze to jest spójne z całością mieszkania. Jasne ściany ze sztukaterią, drewniany parkiet i złote elementy ozdobne. W pomieszczeniu przytulności nadają mu tekstylia oraz dwa dywaniki ze sztucznego futra. 

Łazienka z garderobą

Łazienka z garderobą jest niecodziennym rozwiązaniem, ale za to bardzo wygodnym. Na całej długości ściany jest zabudowa szafy, wyposażona w szuflady, półki i drążki na wieszaki. Obie funkcje oddzieliliśmy szklaną ścianką, która chroni ubrania przed wilgocią, a szkło nie zmniejsza przestrzeni. 

W łazience znajduje się duże lustro do sufitu z umywalką i dwoma wiszącymi lampkami. Za nimi znajduję się wydzielony ścianką prysznic. Całe pomieszczenie jest bardzo duże, więc wygodnie się z niego korzysta. Dodatkowym elementem jest pufa na pograniczu łazienki i garderoby. 

Estetyka wnętrza jest bardzo prosta. Przeważa w niej biały marmur i złote akcenty. Proste rozwiązanie nadaje szyku i klasy temu pomieszczeniu.

Projekt eleganckiego mieszkania w kamienicy jest niezwykły pod kątem funkcjonalnych rozwiązań. Równocześnie łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesną estetyką.