Usługi

Projektowanie oświetlenia

 

 

 

Firma ILLUMINOTTI zajmuje się produkcją i instalacją oświetlenia LED od ponad dziewięciu lat. Zdobyte doświadczenie, znajomość rynku i dostęp do najnowszych technologii pozwalają nam oferować atrakcyjne cenowo, najlepsze w swojej klasie rozwiązania.

Projektujemy także rozwiązania „szyte na miarę”, według indywidualnych potrzeb Klientów. Współpracujemy z wiodącymi producentami oświetlenia i mamy dostęp do najnowszych technologii i komponentów. Dzięki temu możemy dostarczyć szeroką gamę energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych LED przygotowanych według określonych parametrów.

Oprawy oferowane przez ILLUMINOTTI są produkowane w polskiej fabryce. Kontrola i nadzór nad cyklem produkcyjnym pozwalają zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych rozwiązań.

Sprzedaż

Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy oświetlenia LED , zarówno opraw, jak również akcesoriów i komponentów elektrycznych. W naszym portfolio znajdują się m.in. rozwiązania takich wiodących marek jak Osram, Tridonic czy Philips.

Nasze produkty cechują się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i importerami zapewniamy  bardzo konkurencyjne warunki.

Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówień. Nowoczesny magazyn w Słupskiej Strefie Ekonomicznej pozwala nam zapewnić ciągłość dostaw oferowanych produktów i realizacji projektów.

 

Modernizacja i konserwacja

Doradzamy, projektujemy i przeprowadzamy kompleksowe modernizacje istniejących instalacji oświetleniowych.  W zależności od projektu i potrzeb Klienta unowocześniamy część bądź całość infrastruktury, zachowując bezpieczeństwo i  wskazane parametry techniczne.

Przygotowujemy dedykowane audyty oświetleniowe i kalkulacje, pozwalające ocenić rentowność modernizacji, estymacje oszczędności oraz czas zwrotu z inwestycji.

Projekty oświetleniowe ILLUMINOTTI są objęte pełną, profesjonalną obsługą serwisową – za jej realizację odpowiada zespół przedstawicieli firmy działający w całej Polsce.

Zapewniamy serwis, wsparcie techniczne i modernizację także po zakończeniu okresu gwarancyjnego, na uzgodnionych warunkach dodatkowych.

Finansowanie – leasing

Z myślą o klientach biznesowych wprowadziliśmy specjalną usługę - leasing oświetlenia. To wygodne i efektywne kosztowo rozwiązanie, które pozwala firmom na natychmiastowe rozpoczęcie modernizacji oświetlenia, bez konieczności ponoszenia kosztów od razu.

Inwestycja jest rozłożona w czasie, a płatności leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu zmniejszając podstawę opodatkowania. Ten nowoczesny sposób finansowania sprawia, że pokrycie kosztów modernizacji dla większości Klientów może być praktycznie niezauważalne.