Zalety Fotowoltaiki

  • 1471

Nasza planeta jest dla nas bardzo ważna, chcemy żyć w harmonii z naturą i mądrze wykorzystywać źródła naturalne tak, aby Ziemia była jak najdłużej bezpiecznym domem dla obecnych i przyszłych pokoleń. ILLUMINOTTI jest firmą odpowiedzialną ekologicznie.

Dzięki inwestycjom w odnawialne źródła energii, takie jak panele fotowoltaiczne wspólnie dbamy o stan środowiska naturalnego i chronimy naszą planetę przed zanieczyszczeniami powstającymi wskutek wykorzystania kopalnianych źródeł energii (węgiel, ropa, gaz).

Dzięki wytwarzaniu energii we własnej „elektrowni słonecznej” właściciele domów uzyskują niezależność energetyczną nawet do 80%.

Poprzez produkcję energii ze słońca i płaceniu coraz niższych rachunków za energię elektryczną mogą oni jeszcze więcej środków przeznaczyć na inne cele i inwestycje.

Dobieramy systemy fotowoltaiczne dostosowane indywidualnie do potrzeb właścicieli domów tak, aby działały jak najefektywniej oraz aby całość zużywanej energii elektrycznej pochodziła z własnej słonecznej elektrowni. Moduły fotowoltaiczne ILLUMINOTTI są precyzyjnie skonfigurowane w celu optymalnej pracy całego systemu i wykorzystania 100% ich mocy.

Kładziemy duży nacisk zarówno na wysoki standard pracy naszych ekspertów i instalatorów, jak i na klasę oraz efektywność oferowanych przez nas systemów fotowoltaicznych.

Wszystkie montowane przez nas panele i urządzenia są nowoczesne, posiadają optymalne parametry techniczne, wszelkie wymagane certyfikaty oraz wieloletnie gwarancje.

Panele fotowoltaiczne nie tylko pomagają zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, ale również podnoszą wartość domu.

Panele fotowoltaiczne mają wysoką wartość same w sobie, ale też dzięki nim dom staje się bardziej energooszczędny i jego wartość na rynku nieruchomości wzrasta o 4-7%.